lek. med. Bartosz Solarz - specjalista chorób wewnętrznych, specjalizujący się w gastroenterologii, pracuje w Oddziale Wewnętrznym I, Zakładzie Endoskopii Zabiegowej, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Centrum Pulmonologii Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu oraz w Oddziale Gastroenterologii Szpitala „Latawiec” w Świdnicy. Właściciel Centrum Medycznego „SOLARIS”.

mgr Barbara Solarz - logopeda kliniczny (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu), absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Właścicielka Centrum Medycznego Solaris.

lek. med. Sylwia Szymańska - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista onkologii klinicznej, w trakcie specjalizacji z geriatrii. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu oraz przychodniach.

lek. med. Tomasz Dziubaty - specjalizujący się w pediatrii w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi w przychodniach w Pieszycach, Wrocławiu i Wałbrzychu.

lek. med. Aleksandra Mazur – secjalizująca się się w pediatrii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie pracuje w Oddziale Pediatrycznym Specjalistycznego Szpitala im. dra A.Sokołowskiego.

lek. med. Mikołaj Rzepczyk- specjalizujący się w neonatologii, pracuje w Oddziale Neonatologii - Patologii Noworodka i Niemowlęcia w Wałbrzychu.

lek. med. Ewa Szadok - diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych, wieloletni ordynator oddziału chorób wewnętrznych Szpitala im.A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

 

lek. med. Dariusz Lorenc - specjalista chirurg - karierę medyczną rozpoczął w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Nr.2, obecnie pracuje w Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Prowadzi typowe leczenie schorzeń chirurgicznych i wykonuje liczne zabiegi ambulatoryjne z zakresu małej chirurgii – usuwanie zmian skórnych jak znamiona barwnikowe, tłuszczaki, kaszaki itp.

lek. med. Kacper Jerzyk - specjalista kardiologii zachowawczej oraz inwazyjnej. Pracuje w Oddziale Kardiologii oraz w Pracowni Kardiologii Inwazyjnej Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

 lek. med. Łukasz Ziaja – specjalizujący się w urologii, zatrudniony w Oddziale Urologii Specjalistycznego Szpitala  im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

lek. med. Honorata Magierska – specjalista pulmonolog, zatrudniona w Centrum Pulmonologii Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

lek. med. Mirosław Lubiński - lekarz chorób wewnętrznych, specjalista medycyny pracy, uprawniony do badań kierowców, uprawniony do badań medycyny sportowej.

lek. med. Marek Kozłowski – specjalista ortopeda i traumatolog, zatrudniony w Oddziale Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

piel. dypl. Krystyna Jugowiec - wieloletnie doświadczenie zdobywała w wałbrzyskich szpitalach jako pielęgniarka odcinkowa, długoterminowa, instrumentariuszka, pracownik przychodni.

piel. dypl. Katarzyna Marczuk - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna, położna, pracowała w szpitalu w Jaworze w Oddziale Ginekologii i Patologii ciąży, posiada doświadczenie w pracy z pacjentami w przychodniach zdrowia.

 

piel. dypl. Lidia Grajczyk - starsza pielęgniarka, pracownik szpitala w Głuszycy, doświadczenie zdobywała w szpitalu im. Stefana Batorego w Wałbrzychu w Oddziale Wewnętrznym i Oddziale Chorób Zakaźnych. Obecnie zatrudniona w Szpitalu im. Alfreda Sokołowskiego w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

 

mgr piel. Jadwiga Krupa - wieloletnia praca na bloku operacyjnym, w profilaktyce zdrowotnej dla kobiet, pielęgniarka licencjonowana w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego. Ponadto ukończyła Uniwersytet Wrocławski na wydziale socjologia.

mgr piel. Violetta Rzepka - edukator diabetologiczny, psychodietetyk; edukacja w zakresie samokontroli i samoopieki w cukrzycy, poradnictwo dietetyczne, konsultacje w zakresie modyfikacji terapii, leczenia insuliną, dozowania wysiłku fizycznego.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem